Over goede spellen

Wie zijn wij?

Goede spellen is de webwinkel voor bordspellen van Ralf en Marcha van Kempen met hulp van onze kinderen Tim en Maud. Ik (Ralf) ben al vanaf jongs af aan fervent speler van bordspellen en ik heb mijn familie er mee aangestoken. Wij bezoeken hobbymatig al jarenlang spellenbeurzen en evenementen. Tim gaat al sinds zijn 5e mee om steeds moeilijkere spellen te spelen.
Ik praat graag over bordspellen en hoop iedereen te kunnen motiveren om vaker samen een spel te spelen. Met de lancering van 'goede spellen' is een lang gekoesterde droom werkelijk geworden. 


Naast de webwinkel bezoeken wij beurzen, markten en bedrijfs-spelavonden.
Wilt u ook een bedrijfsavond organiseren? Wij zorgen voor demo's, speluitleg en aanbod. U zorgt voor een ruimte en deelnemers. Stuur een mailtje naar info@goedespellen.nl om de mogelijkheden te bespreken



Marcha en Ralf hebben reeds lange tijd webwinkels voor medische hulpmiddelen (zorgvoorthuis.nl, zouttherapie.nl en kraamtens.nl). Deze zijn ondergebracht in het bedrijf 'van Kempen medical services'.

De webwinkel  'goede spellen' maakt gebruik van hetzelfde facturatie- en voorraadbeheersysteem. Daarom is het mogelijk dat u verwijzingen terugvindt naar deze winkel in de facturen en de algemene voorwaarden.


Reviews

We vinden het belangrijk dat reviews een zo goed mogelijk beeld geven over onze producten en service. Onze beoordelingen worden daarom, onpartijdig, beheerd door WebwinkelKeur.


Webwinkelkeur heeft maatregelen getroffen om de echtheid van reviews te garanderen. Welke maatregelen dit zijn lees je hier.


Onze klanten worden niet beloond voor het schrijven van reviews. Er worden geen kortingen of andere cadeautjes gegeven.